Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constand in :inlocuit bieleta antiruliu 80 lei; inlocuit brat 100 lei;inlocuit furtun 100 lei; inlocuit ventilatoare 150 lei; inlocuit modul electric 350 lei; inlocuit broasca usa stg fata 250 lei. Piese schimbate : bieleta antiruliu 2 buc- 142.86 lei; brat 1buc-163.86 lei; furtun 1buc- 75.63 lei; antigel 3l-50.43 lei; ventilator 1 buc -197.48 lei; ventilator 1 buc - 176.47 lei; modul electric 1 buc -756.30 lei; broasca 1 buc - 420.17 lei.Total manopera 1030 lei. Total piese 1983.20 lei.
- Număr anunț
- DA27406122
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.013 RON
- Valoare atribuită
- 3.013 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.