Atribuită Cumpărare directă

dorim sa prestati serviciul de taiere /toaletare a plantatiei de mar superintensiv aflata in satul Valea Viei comuna Nicolae Balcescu

Număr anunț
DA27452992
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
DIRECŢIA JUDEŢEANĂ PENTRU PROTECŢIA PLANTELOR VÂLCEA (CUI 26176958)
Cod CPV
77000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat