Atribuită Cumpărare directă

Consultanta în domeniul cresterii si utilizarii animalelor de laborator; Consultanta în crearea, dotarea, modernizarea de biobaze; Consultanta în experimentarea pe animale, în autorizarea biobazelor si a proiectelor ce utilizeaza animale în scopuri stiintifice

Număr anunț
DA27329762
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
ANILAB CONSULT SRL (CUI 35345126)
Cod CPV
73200000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.399 RON
Valoare atribuită
14.399 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399 RON

din 14.399 RON estimat