Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă achiziționează 2 bucăți de sursă de alimentare electrică neintreruptibilă , necesari pentru centralele termice din dotare.

Număr anunț
DA27328365
Autoritate contractantă
COMUNA FIBIS (CUI 16587476)
Furnizor / câștigător
POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024 RON
Valoare atribuită
1.024 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024 RON

din 1.024 RON estimat