Atribuită
Cumpărare directă
1/ DETERGENT SAVEX AUTOMAT 10KG - 1 buc x 64.71 lei 2 / CABLU METALIC D6MM - 10 ml x 2.94 lei 3 / LANT COMERCIAL 3.5MM - 5 ml x 3.78 lei 4 / PRELUNGITOR MULTIPLU 3 PRIZE 5ML - 1 buc x 31.09 lei 5 / ADZ MONTAJKIT SUPER STRENGTH 350ML BISON - 2 buc x 15.55 lei 6 / LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD-40 SMARTSTRAW 450ML - 1 buc x 29.41 lei 7 / LACAT ALAMA 35MM - 1 buc x 18.49 lei 8 / PRIZA DUBLA ST SHUKO 16AMP COMTEC - 2 buc x 6.30 lei 9 / BEC LED VTAC A65 E27 17W LUMINA RECE - 1 buc x 10.08 lei 10 / BEC LED A65 E27 15W LUMINA RECE - 6 buc x 8.40 lei
- Număr anunț
- DA27379650
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 296 RON
- Valoare atribuită
- 296 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.