Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tipizate si registre .Fisa magazie,carton duplex,format A5,tipar f/v (2000 buc x 0,20 lei/buc).Registru dictando,100 file,coperta carton legatorie lucios (5 buc x 15 lei/buc).Registru matematica,200 file,coperta carton legatorie lucios (10 buc x 23,5 lei/buc).Registru matematica,100 file,coperta carton legatorie lucios (5 buc x 15 lei/buc).Registru internari,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 4 buc x 30 lei/buc).Registru consultatii,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 4 buc x 30 lei/buc).Registru spitalizare,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 4 buc x 30 lei/buc).Registru externare,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 6 buc x 30 lei/buc).Registru internari pentru camera de garda,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 4 buc x 30 lei/buc).).Registru transfer intraspitalicesc,format A4,tipar fata/verso pe hartie 80gr/mp,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele ( 2 buc x 30 lei/buc). Fisa miscare bolnavi,format A4,tipar f/v hartie 80 gr/mp,carnet 100 file(15 buc x 7 lei/buc
- Număr anunț
- DA27425880
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
- Furnizor / câștigător
- QUADRAT IMPEX SRL (CUI 14593692)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610 RON
- Valoare atribuită
- 1.610 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.