Atribuită Cumpărare directă

Țiglă ELPRECO - 40 Buc - 120 lei Cherestea - 140 lei Cuie - 5 Kg - 27.5 lei Folie Anticondens Dachova 150GR - 14.5 lei Manoperă - 2500 lei COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.

Număr anunț
DA27366790
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
LEAFU NICOLAE ADRIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28490808)
Cod CPV
45261910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.802 RON
Valoare atribuită
2.802 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.802 RON

din 2.802 RON estimat