Atribuită Cumpărare directă

AC DORESTE ACHIZITIA DE SERVICII DE INCHIRIERE MICROBUZ PENTRU TRANSPORT CADRE DIDACTICE RUTA LARGA -CUCUIETI- TIRGU OCNA SI RETUR , IN PERIOADA IN CARE SE DESFASOARA CURSURI SCOLARE IN ANUL 2021

Număr anunț
DA27328294
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
MARCOVAR SRL (CUI 16747941)
Cod CPV
60172000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.040 RON
Valoare atribuită
19.040 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.040 RON

din 19.040 RON estimat