Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Lucrari de reparatii, tavan la Gradinita Dobricionesti.Lucrarile cuprind desfacerea de tencuieli existente, transportul materialelor, montare placi gips carton pe schelet metalic de sustinere suspendat, strat termoizolator, placa vata minerala cu grosime de 15 cm, strat izolator din folie,glet aplicat pe tencuieli, vopsea lavabila-pentru Comuna Magesti

Număr anunț
DA27410430
Autoritate contractantă
COMUNA MAGESTI (PRIMARIA COMUNEI MAGESTI) (CUI 4687234)
Furnizor / câștigător
RUS & BEN CONSTRUCT SRL (CUI 26271720)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.908 RON
Valoare atribuită
17.908 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.908 RON

din 17.908 RON estimat