Atribuită Cumpărare directă

PLACUTE FRANA FATA 292.43RON PLACUTE FRANA SPATE 262.18 RON\ ACUMULATOR BOSH 95AM+DR 867.22 RON TEST FRANA 29.41 RON INLOCUIT ACUMULATOR 67.22 RON INLOCUIT PLACUTE FRANA FATA 126.05 RON INLOCUIT PLACUTE FRANA SPATE 126.05 RON

Număr anunț
DA27384682
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
CARSPA SRL (CUI 24242770)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.771 RON
Valoare atribuită
1.771 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.771 RON

din 1.771 RON estimat