Atribuită
Cumpărare directă
BROASCA 500314255/ 251.26 RON MANER EXTERIOR 141.17 RON TERMOSTAT 147.05 RON FILTRU POLEN 63.86 RON REGULATOR PRESIUNE 537.81 RON CITITOR PRESIUNE COMBUSTIBIL 528.57 RON FULIE POMPA APA 1253.78 RON ANTIGEL 16.80 X 5 L 84.03 RON INLOCUIT BROASCA 84.03 RON INLOCUIT TERMOSTAT 126.05 RON INLOCUIT REGULATOR PRESIUNE 100.84 RON INLOCUIT FULIE POMPA APA 252.10 RON
- Număr anunț
- DA27384700
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.571 RON
- Valoare atribuită
- 3.571 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.