Atribuită Cumpărare directă

Instruirea introductiv generala si consultanta trimestriala in domeniul SSM , care include si elaborarea tematicilor periodice de instruire si verificarea cunostintelor prin rezolvarea unor teste grila cu minim 10 intrebari,verificari periodice asupra modului in care personalul respecta legislatia in domeniul securitatii si sanatatii in munca.

Număr anunț
DA27330833
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
DACICUS SOMA SRL (CUI 15430065)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat