Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire plan de interventie in caz de incendiu pentru Institutul National de Endocrinologie C.I. Parhon, ce include: - Conceptia de organizare si de desfasurare a interventiei in caz de incendiu; - Forte de interventie in caz de incendiu; - Surse de alimentare cu apa in caz de incendiu, exterioare unitatii.
- Număr anunț
- DA27450464
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ION ANA MARIA - CONSULTANŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30479518)
- Cod CPV
- 71317100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.