Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Maramureș dorește achiziționarea a următoarelor produse: corp led 36 W cu protecție IP65 lumină rece- 14 bucăți, caracteristici: lungime1200 mm, consum:36W, indice de proteție IP 65; clasa energetică: A, flux luminos:4320 Lm, temperatură de culoare :6500K, tensiune intrare:220-240V și corp neon pentru tub led 2x18W-6 bucăți, caracteristici:lungime 1200mm, consum:2x18W, indice de protecție :IP20 culoare corp: alb tensiune intrare:220-240V.Prin acceptarea achiziției în SEAP, vă asumați faptul că nu vă aflați în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDEȚUL MARAMUREȘ, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice, conform listei atașate
- Număr anunț
- DA27420326
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- MUREVERV SRL (CUI 5308029)
- Cod CPV
- 31532920-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321 RON
- Valoare atribuită
- 1.321 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.