Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de elaborare a analizei de risc la securitarea fizica sunt necesare, conform prevederilor legislative aflate in vigoare, in urmatoarele locatii: Facultatea de Teologie, Facultatea de Drept, Facultatea de Litere si Arte, Facultatea de Stiinte Socio-Umane, Facultatea de Inginerie, Facultatea de Stiinte, Facultatea de Medicina si Biblioteca Universitatii, Facultatea de S.A.I.A.P.M., Facultatea de Stiinte Economice, Camin Academica, Rectorat si DGA, Centrul de Reuniune Academica, Camin Studentesc nr. 1, 2, 3, 4, 6, 7 si Centrul Teritorial Medias. Analiza de risc va fi efectuata doar de experti inscrisi in RNESF. Prestatorul va prezenta un grafic de lucru cu privire la prestarea serviciilor. Termenul de finalizare a prestarii tuturor serviciilor nu poate depasi 30 de zile lucratoare de la data semnarii contractului de catre ambele parti. Prestatorul are obligatia de a pastra confidentialitatea datelor si informatiilor obtinute de la autoritatea contractuala precum si datele rezultate in urma realizarii analizei de risc. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA27326219
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- Macavei Vasile Liviu PFA (CUI 32496515)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.450 RON
- Valoare atribuită
- 10.450 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.