Atribuită Cumpărare directă

TELINA KG 2*4.585; PATRUNJEL KG 2*4.585; ARDEI KG 3*8.257; MALAI BUC 4*3.210; SPANAC CONGELAT BUC 6*... mai departe

Număr anunț
DA27357572
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339 RON
Valoare atribuită
339 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339 RON

din 339 RON estimat