Atribuită Cumpărare directă

CHIMEN BUC 20*1.101; VARZA KG 3*2.293; CEAPA KG 6*2.293; ARDEI KG 4*8.258; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.3... mai departe

Număr anunț
DA27401134
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319 RON
Valoare atribuită
319 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319 RON

din 319 RON estimat