Atribuită Cumpărare directă

PESMET BUC 6*3.212; SALATA BUC 25*2.294; CARTOFI KG 100*1.651; BANANE KG 10*4.587; OUA BUC 180*0.367; USTUROI KG 1*14.680; MALAI BUC 10*3.670; GULIOARE BUC 25*2.294; PORTOCALE KG 49*4.128; KIWI KG 31.50*6.422; PERE KG 10*5.963

Număr anunț
DA27402186
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927 RON
Valoare atribuită
927 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927 RON

din 927 RON estimat