Atribuită Cumpărare directă

CARTOFI KG 80*1.651; CEAPA ROSIE KG 5*2.752;MORCOVI KG 30*2.752; TELINA KG 10*5.505; PATRUNJEL KG 5*5.504; LAMAI KG 3*5.963; ARDEIO KG 5*8.256; PORTOCALE KG 50*4.128; OUA BUC 270*0.367; FASOLE KG 8*8.258; MERE KG 40*3.670; BANANE KG 10*4.587

Număr anunț
DA27446682
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934 RON
Valoare atribuită
934 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934 RON

din 934 RON estimat