Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 10*3.670; BANANE KG 18.50*4.587; MORCOVI KG 10*2.752; PATRUNJEL KG 5*3.670; TELINA KG 5*3.670; LAMAI KG 3*5.963; ROSII KG 2*8.255; FASOLE KG 3*8.257; CEAPA KG 5*2.294; VARZA KG 5*1.834; CARTOFI KG 10*1.651; CLEMENTINE KG 10*5.046; SPANAC CONGELAT BUC 2*22.020; ZAHAR KG 5*2.752; BISCUITI BELVITA STAR BUC 120*1.193; SMANTANA PT GATIT BUC 3*11.927; UNT BUC 40*6.422
- Număr anunț
- DA27354577
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826 RON
- Valoare atribuită
- 826 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.