Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 30*3.670 BANANE KG 18.50*4.587; MORCOVI KG 10*2.752; PATRUNJEL KG 5*5.504; TELINA KG 3*4.587; LAMAI KG 2*5.965; FASOLE KG 4*8.258; CEAPA KG 3*2.293; CARTOFI KG 70*1.651; PORTOCALE KG 10*4.128; OUA BUC 210*0.367; TAITEI DE CASA BUC 20*3.670; PERE KG 10*5.963
- Număr anunț
- DA27399776
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683 RON
- Valoare atribuită
- 683 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.