Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 15*3.670 BANANE KG 12*4.588; MORCOVI KG 8*2.753; PATRUNJEL KG 5*5.504; PATRUNJEL VERDE LEG 3*1.377; TELINA KG 4*4.588; LAMAI KG 1*5.960; FASOLE KG 2*8.255; CARTOFI KG 40*1.652; PORTOCALE KG 5*4.128; OUA BUC 120*0.367; TAITEI DE CASA SIC BUC 5*3.670; PERE KG 6*5.963
- Număr anunț
- DA27399788
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03210000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389 RON
- Valoare atribuită
- 389 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.