Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare de alimentare cu energie electrica de iluminat arhitectural, realizat de catre personal autorizat ANRE si personal autorizat MC (ministerul culturii) pentru fazele DTAC si PTh pentru lucrarea "PODUL DE LEMN PESTE RAUL SĂLĂUȚA, DIN COMUNA COȘBUC, JUDEȚUL BISTRIȚA-NĂSĂUD", inclusiv verificarea tehnica pe partea de MLPAT la specialitatea Ie.
- Număr anunț
- DA27401524
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSBUC (PRIMARIA COSBUC) (CUI 4730571)
- Furnizor / câștigător
- PROIECTARE CONSULTANŢĂ INSTALAŢII SRL (CUI 36641405)
- Cod CPV
- 71323100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.300 RON
- Valoare atribuită
- 9.300 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.