Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA MICHELIN CROSSCLIMATE 185/65 R15 92T,SET COLIERE 100 BUC 4.8 X 380MM,SET CAPACE ROTI SPYDER NYLON 15inch. Set 4buc capace roti universale 15". Fabricat din NYLON, extrem de flexibil, rezistenta mecanica si la diferente mari de temperatura

Număr anunț
DA27340499
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VIDELE (CUI 4253766)
Furnizor / câștigător
COALEX IMPEX S.R.L. (CUI 3281814)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.958 RON
Valoare atribuită
1.958 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.958 RON

din 1.958 RON estimat