Atribuită
Cumpărare directă
1 Router tenda 4g buc 1.00 2 Cartus toner lexmark e350 buc 2.00 3 Drum toner imprimanta Brother MFC 8380 buc 1.00 4 Cartus toner Multifunctional Brother MFC8380/5350/5250 buc 3.00 5 Unitate cilindru lexmark e350 buc 1.00 6 Cartus toner brother 5350 buc 2.00 7 Spray tabla magnetica buc 39.00 8 Pix gel buc 15.00 9 Bureti tabla magnetica buc 32.00 10 Dosare pvc buc 350.00 11 Biblioraft pvc buc 10.00 12 Hartie A4 buc 35.00 13 Banda mica scotch buc 6.00 14 Banda mare scotch buc 6.00 15 Caiet 48 file mat buc 10.00 16 Decapsator buc 3.00 17 Capsator buc 3.00 18 Creta colorata cut 5.00 19 Folie laminat a3 80 microni buc 1.00 20 Folie laminat a4 80 microni buc 1.00 21 Marker tabla magnetica buc 40.00 . Pretul este cel final firma noastra nefiind platitoare de TVA.
- Număr anunț
- DA27392662
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE BULEU" COMUNA MARGINENI (CUI 23269289)
- Furnizor / câștigător
- HELLO COMPUTER SRL (CUI 36750682)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.397 RON
- Valoare atribuită
- 4.397 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.