Atribuită
Cumpărare directă
1 Cartus toner pantum p3010 buc 2.00 2 Hartie A4 buc 70.00 3 Pix gel buc 50.00 4 Agrafe birou cut 3.00 5 Agende buc 20.00 6 Dosare carton buc 50.00 7 Refill toner canon lbp 2900 buc 4.00 8 Cartus toner brother 5250/5380 buc 3.00 9 Cartus toner xerox 6515 negru buc 1.00 10 Calculator birou 14 digits buc 1.00 11 Capsator buc 2.00 12 Agrafe birou buc 1.00 13 Drum brother 5350/5380 buc 2.00
- Număr anunț
- DA27379198
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTISA (CUI 2612936)
- Furnizor / câștigător
- HELLO COMPUTER SRL (CUI 36750682)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.008 RON
- Valoare atribuită
- 4.008 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.