Atribuită Cumpărare directă

1 Cablu FTP Cat5 Cupru m/l 780,00 2 Modul priza ftp buc 26,00 , materiale necesare instalarii server.

Număr anunț
DA27388556
Autoritate contractantă
COMUNA BODESTI (PRIMARIA COMUNEI BODESTI) (CUI 2613133)
Furnizor / câștigător
HELLO COMPUTER SRL (CUI 36750682)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.467 RON
Valoare atribuită
3.467 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.467 RON

din 3.467 RON estimat