Atribuită
Cumpărare directă
1 Cartus toner hp85a buc 7.00 2 Refill toner hp 83a buc 6.00 3 Multifunctional color hp m479 fnw buc 1.00 4 Set cartuse color HP m479 ( yellou , cyan , magenta ) buc 1.00 5 Cartus toner hp m479 black buc 2.00 6 Cartus toner brother 5350/5250 buc 1.00 7 Cartus toner lbp 2900 buc 2.00 8 Refill samsung ml 1640 buc 1.00 9 Cartus toner samsung 2580 buc 1.00 10 Cartus toner xerox 3345 14k buc 1.00 11 Stick wifi dual band buc 1.00 12 Multifunctional laser monocrom XEROX B215, A4, USB, Retea, Wi-Fi, Fax buc 1.00 . Pretul este cel final.
- Număr anunț
- DA27403309
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- HELLO COMPUTER SRL (CUI 36750682)
- Cod CPV
- 51611100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.683 RON
- Valoare atribuită
- 7.683 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.