Atribuită
Cumpărare directă
1.Verificare tehnica periodica cazan combustibil solid VG-60,P=60 KW conform PT.A1/2010-1 buc; 2.Autorizare/Verificare tehnica periodica ISCIR cazan combustibil solid Eresan NAK 130,P=151 kw conform PT.A1/2010-2 buc; 3.Autorizare/Verificare tehnica periodica ISCIR cazan combustibil solid Eresan NAK 100,P=130 KW conform PT.A1/2010-1 buc; 4.Autorizare/Verificare tehnica periodica ISCIR cazan combustibil solid Atmos,P=25 KW conform PT.A1/2010-1 buc; 5.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 11/4”,Pr=3 bari conform PT C7/2010-5 buc; 6.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1”,Pr=3 bari conform PT C7/2010-2 buc; 7.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1/2”,Pr=2.5 bari si Dn 3/4”,Pr=2.5 bari conform PT C7/2010-2 buc; 8.Verificare/Admiterea functionarii vas de expansiune V<215 litri , conform PT C4/2010-2 buc; 9.Verificare/Admiterea functionarii vas de expansiune V=300 litri , conform PT C4/2010-2 buc;
- Număr anunț
- DA27319020
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 25094019)
- Furnizor / câștigător
- INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
- Cod CPV
- 71356100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.940 RON
- Valoare atribuită
- 5.940 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.