Atribuită Cumpărare directă

Descrierea produselor se regăsește în caietul de sarcini nr. 2144/03.02.2021 atașat la prezenta

Număr anunț
DA27335479
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
LA MESENI SRL (CUI 34047970)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare atribuită
242 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242 RON

din 242 RON estimat