Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Reparatii , revizii si intretinere AUTO la LOGAN NT-10-PVU,OPEL MOVANO NT-11-PVU si masina pompieri NT-01-PVU conform comenzilor nr.CAA001797 din 22.02.2021,nr.CAA001798 si nr.CAA001799

Număr anunț
DA27458213
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA URSULUI (CUI 2613850)
Furnizor / câștigător
MUNDEVI INVEST SRL (CUI 18252825)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.868 RON
Valoare atribuită
9.868 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.868 RON

din 9.868 RON estimat