Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta soft management documente pe o perioada de 11 luni * 20 de ore/luna, pana la 31.12.2021.

Număr anunț
DA27366234
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
UBICUU SOFT PROD SRL (CUI 31007920)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.900 RON
Valoare atribuită
31.900 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.900 RON

din 31.900 RON estimat