Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din anuntul publicitar ADV1196232, si a caietului de sarcini atasat anuntului publicitar. Deasemenea conform centralizatorului de pret atasat ofertei.

Număr anunț
DA27408183
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Sacele RA. (CUI 18856511)
Furnizor / câștigător
IKA PLANT SRL (CUI 22261988)
Cod CPV
03451300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.282 RON
Valoare atribuită
36.282 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.282 RON

din 36.282 RON estimat