Atribuită Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB CONFORM COMENZII 563 / 11.02.2021 - CAMERA FRANARE - 4231140100 - 2 BUC - SET FERODOURI FRANARE - 07-L17988 - 1 BUC - LEVIER COMANDA - FE19896 - 1 BUC - ULEI HIDRAULIC H46 10 LITRI - 2 BUC - FILTRU ULEI - w1160 - 1 BUC - FILTRU AER - P771561 - 1 BUC - FILTRU AER SECUNDAR - BS01-129 - 1 BUC - ULEI MOTOR CASTROL 15w40 20 LITRI - 2 BUC - SPRAY RUGINA - 2 BUC - PISTOL AER CU MANOMETRU - 1 BUC

Număr anunț
DA27384817
Autoritate contractantă
Comuna Gramesti (Primaria Gramesti) Suceava (CUI 4441301)
Furnizor / câștigător
AUTOROM SRL (CUI 11759660)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat