Atribuită Cumpărare directă

Chitantierele vor fi modelul nr.1. Numerotarea va incepe de la nr. 301001, seria va fi ANCPI_MM. Chitantierele se vor numerota pe coperta de la 1 la 400. Chitantier personalizat, autocopiativ, 4 exemplare,hartie alba Culoarea tiparului este: albastru la primul exemplar, rosu al doilea exemplar, verde al treilea exemplar iar al patrulea exemplar este la alegerea clientului. Carnetul contine 50 seturi,inseriate, cu microperforatii pentru ruperea usoara a filelor, coperta carton personalizata, capsat,finisat

Număr anunț
DA27316838
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
22814000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat