Atribuită
Cumpărare directă
Set /100buc. Banderole bani 76.000 bucati Banderole cupiura 10 lei - 3.000 buc., Banderole cupiura 50 lei - 33.000buc., Banderole cupiura 100 lei - 33.000 buc. Banderole cupiura 200 lei - 6.000 buc. Banderole cupiura 500 lei - 1.000 buc , cu inscrisurile specifice și personalizate pentru fiecare trezorerie in parte, astfel: Iași - 100 set./100buc. ciupitură - 50 lei - 100 set./100buc. ciupitură - 100 lei Bacau -30 set./100buc. ciupitură - 10 lei - 30 set./100buc. ciupitură - 50 lei - 30 set./100buc. ciupitură - 100 lei Neamt -100 set./100buc. ciupitură - 50 lei -100 set./100buc. ciupitură - 100 lei - 30 set./100buc. ciupitură - 200 lei - 5 set./100buc. ciupitură - 500 lei Suceava -100 set./100buc. ciupitură - 50 lei -100 set./100buc. ciupitură - 100 lei - 30 set./100buc. ciupitură - 200 lei - 5 set./100buc. ciupitură - 500 lei
- Număr anunț
- DA27349723
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.862 RON
- Valoare atribuită
- 1.862 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.