Atribuită
Cumpărare directă
Transportul persoanelor cu handicap și a însoțitorilor acolo unde este cazul, avand in vedere Legea nr. 1/ 2011, Legea nr. 448/2006, HCL nr. 6/13.01.2017 privind aprobarea asigurării transportului elevilor din învățământul obligatoriu și transportul persoanelor cu handicap si a însoțitorilor acestora. Asigurarea transportului include conducator auto pentru autovehicul, combustibilul necesar funcționării acestuia, piesele de schimb si reparatiile necesare bunei funcționări a autovehiculului în cazul unei defecțiuni. Zilnic este necesar a se efectua 2 curse (dus- intors)/ zi x 49 km/ cursa= 98 km/ zi, pentru o perioada de 24 zile, conform urmatorului traseu: strada Garii- strada Lanului- strada Craitei- Strada Stadionului- strada Apusului - strada Linistii- strada Recoltei- strada Nuferilor- strada Marii- strada Crizantemelor- strada Randunelelor- strada Muzicii- strada Bradului- strada Peninsula - Constanta
- Număr anunț
- DA27460337
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
- Cod CPV
- 60172000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.056 RON
- Valoare atribuită
- 7.056 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.