Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie si intretinere, cu produse de curatenie incluse (detergenti de pardoseli, de geamuri, universal, sapun lichid, solutii de curatat, lavete, hartie igienica, prosoape de hartie, deodorant camera, deodorant wc, spray mobila, maturi, mopuri, galeti cu storcator,farase, bureti etc), pentru spatiul administrativ si expozitional. Serviciile constau in -aspirarea si spalarea suprafetelor acoperite cu linoleum,gresie,granit,etc; -golirea si schimbarea sacilor menajeri pentru cosurile de gunoi; -aerisirea incaperilor; -igienizarea grupurilor sanitare; -stergerea prafului si urmelor de pe mobiliere,pervaze,vitrine,usi,etc; - suprafata 1560 mp, locatia din str. Unirii nr. 3, prestarea serviciilor se face zilnic, 5 zile pe saptamana- pentru luna februarie 2021
- Număr anunț
- DA27313121
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- GEORGESCU NICOLETA IULIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34032716)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.056 RON
- Valoare atribuită
- 4.056 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.