Atribuită Cumpărare directă

Servicii de securitate si sanatate in munca si in domeniul situatiilor de urgenta cuprinzand organizarea activitatilor la locurile de munca, intocmirea tuturor documentelor si realizarea tuturor activitatilor impuse de de legislatia in domeniu, actualizarea documentelor si asigurarea consultantei si asistentei in permanenta, pentru doua unitati componente

Număr anunț
DA27311987
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC REMUS RADULET (CUI 29379264)
Furnizor / câștigător
SIMESCU GABRIEL MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 19440703)
Cod CPV
79000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat