Atribuită Cumpărare directă

Activitate de PR si marketing care are drept scop promovarea activitatii Teatrului pentru Copii si Tineret Colibri.

Număr anunț
DA27478965
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
PUMNEA LAURA CRISTINA PFA (CUI 31381258)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.290 RON
Valoare atribuită
2.290 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290 RON

din 2.290 RON estimat