Atribuită
Cumpărare directă
Oferta vizeaza prestarea serviciilor de asistenta si reprezentare juridica in vederea formularii si asigurarii reprezentarii si asistentei juridice, in actiunea privind anularea TP NR.166900/19.08.2009 si a tuturor actelor subsecvente pentru suprafata de 8000 mp si 3850 mp, precum si rectificarea CF-urilor 21152 si 21164, redactarea tuturor actelor procesuale, asistenta si/sau reprezentare juridica, in toate fazele procesuale, ordinare si extraordinare. Oferta include redactarea tuturor actelor procedurale necesare in toate fazele procesuale, precum si in situatia in care vor fi introduse cereri conexe sau incidentale, si in situatia declarari unor cai extraordinare de atac (revizuire sau contestatie in anulare).
- Număr anunț
- DA27397811
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT OLARIU DENISA MIHAELA (CUI 22386418)
- Cod CPV
- 79100000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.