Atribuită
Cumpărare directă
PROFILE CD 4ML BUC 330 12.18 4021.01;SURUB GIPS CARTON 3.5*38 BUC 4000 0.03 100.84;SURUB GIPS CARTON 3.5*45 BUC 4000 0.03 100.84;SURUB CU DIBLU 6*40 BUC 800 0.08 67.23;PROFILE UD 4ML BUC 70 7.56 529.41;BRIDA UNIVERSALA BUC 1000 0.50 504.20;DIBLU CU SURUB 6-8 BUC 200 0.17 33.61;DIBLU 10 BUC 200 0.21 42.02;SURUB 50*70 BUC 250 0.13 31.51;SURUB GIPS CARTON 4.2*70 BUC 2000 0.07 134.45;COLTAR ALUMINIU BUC 40 2.94 117.65;SURUB BUC 50 0.42 21.01;PIULITA BUC 50 0.08 4.20;SAIBA BUC 50 0.21 10.50;
- Număr anunț
- DA27433000
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 44115000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.718 RON
- Valoare atribuită
- 5.718 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.