Atribuită
Cumpărare directă
Fânul de lucerna, din recolta anului 2019, este recoltat cu frunze, bine uscat si ambalat în baloti de 20 kilograme. Calitate superioara Impuritati si corpuri straine 4-8% impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12% Continutul in gluten umed – min. 35% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret. Toate furajele vor fi aduse la sediul beneficiarului în cantitati mici, la comanda, în functie de necesarul lunar. - stoc: 100 tone - pret : 1100 lei/ tona cu TVA
- Număr anunț
- DA27410649
- Autoritate contractantă
- Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
- Furnizor / câștigător
- AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
- Cod CPV
- 15712000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.