Atribuită
Cumpărare directă
Montat conductă principală de apă rece menajeră, cu ramificații, din țevi de cupru - la Parter, corp D + subsol bucatarie Țeavă cupru Ø76 170Ron x 30ml=5100Ron Fitinguri 3” 130Ron x 5Buc=650Ron Fitinguri 1 1/2” 100Ron x 10Buc=1000Ron Demontat țeavă oțel 3” 80Ron x 15ml=1200Ron Fitinguri 2 1/2” 120Ron x 1Buc=120Ron Fitinguri 2” 110Ron x 1Buc=110Ron Fitinguri Ø50-1 1/2” 100Ron x 4Buc=400Ron Țeavă PPR Ø50 100Ron x 1ml=100Ron
- Număr anunț
- DA27361114
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SZAKAL SANDOR FERNCZ INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 27201731)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.680 RON
- Valoare atribuită
- 8.680 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.