Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-AUTO -nr.necesar 2178/03.02.2021+EPURARE -nr.necesar 357/25.01.2021 Denumire produs Cantitate P.U. VALOARE furtun 2 SN DN 8 DKR/AGR 3/8 -15000 1 420,5 420,5 furtun 2 SN DN 6 DKR/DKR 1/4 -2200 1 65,5 65,5 Racord. DKR DN 20 3/4+BNS 2 SN DN 20 1 31 31 furtun 2 SN DN 12 DKOL 90/DKOL M 22 -950 1 74,8 74,8 furtun 2 SN DN 12 DKR/AGR 1/2 -20000 1 660,5 660,5 RACORD DKR DN 12 1/2+BNS 2 SN DN 12 1 18 18 STUT LEGATURA DN 12+2BNS 2 SN DN 12 1 40 40 chinga gase 2TO-10M 4 113,1 452,4 valoare fara TVA 1762,7
- Număr anunț
- DA27342008
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.763 RON
- Valoare atribuită
- 1.763 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.