Atribuită Cumpărare directă

Servicii de sanatate copii 1-15 ani - LUNA FEBRUARIE 2021. Prestatorul isi asuma intreaga responsabilitate pentru siguranta si calitatea serviciilor prestate .Orice neconformitate privitoare la calitatea serviciilor prestate va fi remediata pe cheltuiala prestatorului.

Număr anunț
DA27373499
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
CMI Dr Nastasa Livia-Daniela (CUI 25503032)
Cod CPV
85140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat