Atribuită Cumpărare directă

fenobarbital 100mg 300tb/0.19 tanakan 40mg 780tb/0.81 bilobil 40mg 960tb/0.48 anxiar 1mg 400tb/0.16 diazepam 10mg 480tb/0.15 diazepam 20fi/3.54 cavinton 10mg 120tb/0.39 betaserc 24mg 60tb/0.71

Număr anunț
DA27388252
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.446 RON
Valoare atribuită
1.446 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.446 RON

din 1.446 RON estimat