Atribuită Cumpărare directă

S.C. UMO GUARD S.R.L., licentiata de Inspectoratul General al Politiei, Directia Politiei de Ordine ... mai departe

Număr anunț
DA27311909
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4297851)
Furnizor / câștigător
UMO GUARD SRL (CUI 8930750)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat