Atribuită
Cumpărare directă
U.A.T.C. CEPTURA NR 266, JUDETUL PRAHOVA CUI: 2845222 Tel / FAX: 0244/ 445002; Mail: primaria@comunaceptura.ro Nr. 692 / 26.01.2021 Comunicare Catre, SC Forte Gaz S.R.L. C.U.I. RO 25703880 Bucuresti, Sector 1, Strada Spicului, Nr. 2 E-mail:office.fortegaz@yahoo.com, office@fortegaz.ro, sorin.necula@fortegaz.ro Telefon: +40 213177046 ; 0740161595 Subscrisa Unitatea Administrativ-Teritorială a Comunei Ceptura cu sediul în localitatea Ceptura, str. Principala, nr. 266, judeţul Prahova, cod de înregistrare fiscală 2845222, reprezentată legal de dl. Stanciu Vasile George, având funcţia de Primar, pe aceasta cale va informeaza ca si in anul 2021 dorim continuarea colaborarii cu societatea dvs. in ceea ce priveste furnizarea de carburanti estimand ca vom avea nevoie de : 1. Motorina – 13.000 litri ; 2. Benzina - 2000 litri. in baza contractului de furnizare nr. 1084 / 05.02.2020 incheiat intre societatile noastre. Va rugam sa ne trimiteti oferta cu preturile la pompa pentru motorina si benzina, necesare pentru intocmirea bugetului pe anul 2021. Tot odata va rugam sa parcurgem procedura prin SEAP pentru anul 2021, vizavi de cantitatile estimate a fi achizitionate. Unitatea Administrativ-Teritorială a Comunei Ceptura Prin reprezentant legal, Primar, Stanciu Vasile George
- Număr anunț
- DA27327760
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
- Furnizor / câștigător
- FORTE GAZ SRL (CUI 25703880)
- Cod CPV
- 09130000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.500 RON
- Valoare atribuită
- 69.500 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.