Atribuită Cumpărare directă

Transport cadavre in mun. Vatra Dornei si in zonele limitrofe. Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la da de 31.12.2021. Serviciile vor fi prestate conform solicitarilor beneficiarului

Număr anunț
DA27340846
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
CIUHLĂU GHEORGHINA - ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 9593513)
Cod CPV
98370000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat